Nabídka našich
produktů a služeb

Jsme největší slévárnou ve Zlínském kraji, zde působíme již od roku 1924…

Technologická příprava a poradenství

Naši odborníci z oddělení technologie jsou schopni při konzultacích s konstruktéry zákazníka nalézt optimální řešení v konstrukčním provedení odlitku i doporučit nejvhodnější materiál pro jeho výrobu, a tím mnohdy dosáhnout významných finančních úspor.

Zjistit více

Modelárna

Ve vlastní modelárně vyrábíme modelová zařízení ve třídě jakosti H1 dle ČSN EN 12890 / DIN 1511.

Zjistit více

Formovny

Naše technologie nám umožňuje vyrábět odlitky od 30 kg – 12 000 kg. Abychom uměli nabídnout odlitky v takovém váhovém rozpětí a za konkurenceschopnou cenu, vyrábíme odlitky na třech různých formovacích linkách.

Zjistit více

Materiály a tavící agregáty

S cílem maximálního uspokojení požadavků našich zákazníků podrobujeme neustálému zlepšování jak samotný proces výroby, tak i šíři nabízeného sortimentu.

Zjistit více

Obrábění

V naší obrobně zajišťujeme částečné i finální opracování odlitků s přesností 0,1 – 0,05 mm; finální část přesného obrábění a broušení s přesností 0,005 mm případně zajistíme ve stejném výrobním areálu u společnosti TAJMAC-ZPS, a.s. která disponuje vysoce profesionálním strojním vybavením.

Zjistit více

Zajištění kvality

Systém kvality

Technická kontrola kvality - je koncipována jako na výrobních útvarech nezávislý subjekt, který zabezpečuje kontrolu plnění požadavku zákazníka na produkt, kontrolu výrobních procesů a dodržování zásad systému managementu kvality společnosti.

Laboratoře a zkušebny

Laboratoře a zkušebny jsou koncipovány jako subjekt zabezpečující kontrolu výrobního procesu slévárny mateřského podniku, který však zároveň nabízí volné kapacity k provádění zkoušek pro externí zákazníky.

Zjistit více

Upínací prvky

Upínací prvky nabízíme ve standardních řadách (A-J), dle Vašeho požadavku jsme však schopni nabídnout i originální řešení od jednotlivých prvků až po jejich sestavy. Díky našim zkušenostem jsme připraveni našim zákazníkům přispět v oblasti materiálu a optimální konstrukce.

Zjistit více